Karboksyterapia Lublin

Na czym polega i jakie efekty daje karboksyterapia?

Wyczekiwany urlop zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie możesz się wcisnąć w strój kąpielowy sprzed roku? Jeśli tak, zabieg karboksyterapii jest właśnie dla Ciebie! Karboksyterapia świetnie sobie radzi z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale nie tylko.

Karboksyterapia – na czym polega ten zabieg?

Karboksyterapia to zabieg polegający na precyzyjnym wstrzykiwaniu podskórnie lub śródskórnie czystego gazu medycznego CO2. Zabieg karboksyterapii jest bezpieczny, bezbolesny i wysoce skuteczny. Nie istnieje ryzyko odrzucenia przez organizm CO2, dlatego po zabiegu nie pojawiają się żadne skutki uboczne. Podkreślenia wymaga również fakt, że urządzenie przy pomocy, którego wykonuje się zabieg gwarantuje całkowitą kontrolę głębokości wkłucia i aplikację gazu.

Karboksyterapia Lublin
fot. pixabay.com | cc0

Karboksyterapia – efekty

W efekcie ostrzykiwania w organizmie pojawia się kontrolowany stanu zapalny w czasie, którego dochodzi do produkcji elastyny i kolagenu. Karboksyterapia przyczynia się również do mechanicznego uszkodzenia i rozpuszczenia tkanki tłuszczowej. Dlatego też zabieg ten doskonale sobie radzi z cellulitem, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także problemem wiotkiej skóry, np. po odchudzaniu czy porodzie. Karboksyterapia świetnie ujędrnia i uelastycznia skórę, która po zabiegu staje się ukrwiona i dotleniona. Poleca się ją też osobom zmagającym się z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Najlepszy i najszybszy efekt osiągniemy, jeśli zabiegowi karboksyterapii będziemy poddawać się dwa razy w tygodniu.

tekst: gieldatekstow

Zobacz również:

Leave a Comment