depilacja laserowa lublin

Karboksyterapia – przełom w medycynie estetycznej

Nazwy zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej mogą nas skutecznie odpychać. Nie ma się tu jednak czego bać. Wręcz przeciwnie. Wiele z nich ma nie tylko udoskonalić nasz wygląd, ale także zadbać o nasze zdrowie. Jednym z takich zabiegów jest karboksyterapia.

Zabieg ten dla większości z nas stanowi jedna wielką niewiadomą. Co się pod nim kryje? W jego przypadku mówimy o leczeniu dwutlenkiem węgla. Przez wielu nazywany jest wielkim przełomem w medycynie estetycznej. Ma wiele zastosowań, o których wspomnimy poniżej. Na czym polega dokładnie ten zabieg? Za pomocą specjalistycznego urządzenia, które dawkuje ilość dwutlenku węgla odpowiednia osoba aplikuje go nam w sposób śródskórny i podskórny.

Efekty karbosyterapii

Brzmieć to może dość okrutnie, ale tak naprawdę wszystko przeprowadzane jest pod kontrolą. Kiedy możemy zauważyć pierwsze efekty? Zazwyczaj już po siedmiu dniach. Kiedy warto zdecydować się na ten zabieg? Cóż, należy znów powtórzyć, że dla wielu ludzi jest to prawdziwy przełom w medycynie. Dlaczego? Nie marzysz o tym, by raz na zawsze pozbyć się cellulitu? Drażni Cię, że masz nadmiar tkanki tłuszczowej? Posiadasz obrzęki, blizny, rozstępy, zmarszczki?

Karboksyterapia Lublin

Karboksyterapia pozwoli nam na podjęcie skutecznej walki. Ale nie tylko o sam wygląd przecież chodzi. Jeśli zmagamy się z taki problemami jak: łysienie, łuszczyca, zaburzenia krążenia, owrzodzenie żylakowe to również możemy być pewni, że ten zabieg pomoże nam je zwalczyć. I teraz czas na jedną z najważniejszych kwestii – koszt.

Ile kosztuje zabieg karboksyterapii?

Jest on dość wysoki, ponieważ za trzydzieści minut należy zapłacić średnio 200 złotych. Sam zabieg jest bezbolesny. Nie mamy się czego martwić także po nim. Nie musimy odpoczywać ani wstrzymywać się od jakichkolwiek prac. Od razu możemy wrócić do codziennych obowiązków. Pomimo dość dużych kosztów warto spróbować skorzystać z tego zabiegu, tym bardziej jeśli mamy problemy zdrowotne. Nie zapominajmy, by wybrać dobry gabinet medycyny estetycznej. Jakość w tym przypadku jak najbardziej idzie z ceną, dlatego nie warto na tym oszczędzać, by później móc cieszyć się widocznymi efektami.

tekst:gieldatekstow

zobacz również:

  • Karboksyterapia Lublin

Leave a Comment