Przedłużanie włosów

Tradycyjne metody przedłużania włosów

Długie włosy od wielu wieków były i są nadal, uznawane za atrybut kobiety. Jeśli jednak któraś z nich ma problem z bujną fryzurą można skorzystać z opcji jaką daje przedłużanie włosów. Daje to gwarancję posiadania pięknego wyglądu nawet do kilku miesięcy.

Sposoby na przedłużanie włosów oferowane przez salony fryzjerskie są różne. Jedną ze stosowanych metod jest metoda pętelkowa. Jest dość szybka i tania, a efekty zadowalające. Poleca się ją szczególnie osobom i ciemnych, cienkich włosach. Metoda easy loop na przedłużanie włosów jest też trwała, a także nadaje się dla osób cierpiących na alergie. Polega ona na dociskaniu do włosów niewielkich obrączek za pomocą specjalnych cążków. Maksymalny efekt przedłużania włosów metodą easy loop to ok. trzy miesiące, ale wszystko zależy od poziomu pielęgnacji i szybkości wzrastania włosów. Standardowo powinny się utrzymywać przez okres miesiąca.

przedłużanie włosów
fot. pixabay.com | cc0

Metoda clip on/off polega na wpinaniu dodatkowych włosów przy pomocy dodatkowych klipsów i spinek. Ta bardzo szybka metoda na przedłużanie włosów, zadowalających efektów można się spodziewać nawet w pół godziny, a fryzura będzie ciekawa ze względu na kolorowe pasemka, czy asymetrię. Metoda ta jednak sprawdzi się w przypadku jednego wieczoru, jest bowiem bardzo nietrwała.

tekst: gieldatekstow.pl

zobacz również:

Leave a Comment