przedłużanie włosów

Kilka sposobów na przedłużenie włosów

Każda kobieta chciałaby mieć piękne, długie włosy, jednak natura nie wszystkie obdarowała zdrowymi silnymi i gęstymi włosami. Na szczęście z pomocą przychodzi w takich sytuacjach współczesna stylizacja. Każda może skorzystać z opcji, jaką stanowi sztuczne przedłużanie włosów.

Metod na przedłużanie włosów jest kilka

Przede wszystkim jest to metoda pętelkowa. Metoda przedłużania włosów easy loop. Polega ona na dociskaniu do włosów niewielkich obrączek za pomocą cążek specjalnie do tego przeznaczonych. Trwałość takiego zabiegu to średnio dwa miesiące.

Inną metodą przedłużania włosów jest metoda clip on/off. W tym przypadku doczepia się całe pasemka dzięki specjalnym klipsom. Jest to metoda bardzo efektowna, ale o znikomym czasie trwałości. Można się spodziewać, że przetrwa tylko jeden szalony wieczór. Nie jest bardzo droga, a szybka, warto ją rozważyć na specjalne wyjścia i jednorazową zmianę wyglądu.

Do metod przedłużania włosów bardziej ryzykownych, zalicza się przedłużanie na ciepło. Jednak wymaga ona wcześniejszego testu na kilku pasemkach, ponieważ zabieg grozi uczuleniem. Ogromną zaletą jest trwałość, bez konieczności specjalnego dbania o nową fryzurę.

Przedłużanie włosów
fot. pixabay.com CC0

Ostatnią z metod przedłużania włosów, którą warto rozpatrzyć, jest metoda polegająca na zastosowaniu ultradźwięków. W tym przypadku używa się specjalnej zgrzewarki, która metodą zimnej fuzji łączy włosy naturalne z doczepianymi. Trwałość zabiegu szacuje się na około trzy miesiące, ale trzeba podkreślić, że metoda ta wymaga specjalnego dbania o doczepione włosy, a także zakupu drogich kosmetyków.

tekst: gieldatekstow.pl

inne źródła

 

 

Leave a Comment