mezoterapia lublin

Jak dbać o cerę każdego dnia?

Jak dbać o cerę każdego dnia?

Piękna cera to nasza wizytówka. Dlatego warto o nią dbać każdego dnia. Jest to prostsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad.
Po pierwsze dbaj o odpowiednie oczyszczenie twarzy. Użyj do tego delikatnego żelu lub pianki. Żeby skuteczniej pozbyć się zanieczyszczeń użyj specjalnej szczoteczki. Możesz zdecydować się na wersję manualną bądź elektryczną. Co jakiś czas możesz zafundować sobie peeling. Jeśli twoja skóra jest wrażliwa wybież ten enzymatyczny.

Po oczyszczaniu przychodzi czas na tonizowanie. Tonik pomaga przywrócić prawidłowe pH naszej skóry. Wybieraj produkt bez alkoholu. On tylko niepotrzebnie wysuszy naszą skórę i sprawi, że będzie się jeszcze bardziej przetłuszczać… Delikatnie wklepuj produkt w twarz, szyję oraz dekolt.

jak dbać o cerę?
fot. pixabay.com | cc0

Ostatni punkt codziennej pielęgnacji to nawilżanie. Wybierz krem odpowiedni do twojego typu skóry. Nie zapominaj o kremie nawet jeśli masz tłustą cerę, ona również potrzebuje nawilżenia. Wybieraj lekkie produkty, które nie zapychają porów.

tekst:gieldatekstow

zobacz również:

Leave a Comment